OFİS : 0 282 260 19 78
CEP : 0 532 275 51 86

Sözleşmeli Taşımacılık

Atanur Nakliyat olarak eşya taşıma sözleşmesi yapmadan hiçbir aracımızı yola çıkarmamaktayız. Eşya taşıma sözleşmesinde ev eşyası ya da ofis eşyasının kime ait olduğu, nereden teslim alınıp nereye teslim edileceği, eşya sahibinin irtibat telefonları, toplam taşıma bedeli, taşıma için sözleşme anında alınan kaparo miktarı, aracın plakası ve özellikleri, eşyanın bulunduğu katlar, çalışanlar için apartmanın asansörünün kullanılabilirliği durumu, araç ile apartman ya da site giriş kapısı arasındaki mesafe, eşyanın hangi türde bir taşıma sistemi ile taşınacağı ve eşyanın miktarı bilgileri bulunmaktadır.

 

Eşya taşıma sözleşmesini yapmak eşya sahipleri açısından bir güvence ve avantajdır. Eşya taşıma sözleşmesi söz verilen tarihte taşımanın yapılmasını teminat altına alırken siz değerli eşya sahiplerinin de plan programlarını taşıma tarihinize göre belirleyebilmenizi sağlamaktadır.

 

Unutmayın Borçlar Kanunu’na göre taşıma sözü verip de taşımaya gelmeyen ya da geldiği taşımayı yarım bırakıp giden firmalar almış oldukları kaparonun iki katını eşya sahiplerine vermek zorundadırlar. Bu yüzden siz değerli eşya sahiplerine eşya taşıma sözleşmesi yapmadan kimseye eşyanızı teslim etmemenizi tavsiye ediyoruz.